Навигация Навигация
° Главная страница
° Объявления
° Дать объявление
° Поиск по словам

° Информации
° Гостевая книга
° Каталог ссылок
°Контакты
° Реклама на сайте
° Правила

° Недвижимость Украины
°Cок Алоэ
Дать объявление   Объявления

Обзор Обзор

Опрос  

Партнеры ПартнерыОпрос  

 
Газета и Доска объявлений | Гостевая книга | ст. 3 Главная страница / / Гостевая книга


Страницы: [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] [9]
Написать сообщение  Ірина (Хмельницький)

від: 2009-04-14 20:36:14

Доброго дня вам. 13.04.2009 намагалась розмістити платне оголошення. Відправила sms, а оголошення так і не з"явилось. У чому ж справа?

администратор: - Згідно умов, розміщених при подачі оголошення (читач ставить галочку про те, що з умовами він ознайомлений)- ВСІ ОГОЛОШЕННЯ - ВИДІЛЕНІ ТА БЕЗКОШТОВНІ РОЗМІЩАЮТЬСЯ НА СТОРІНКАХ ПОРТАЛУ НА ДРУГИЙ ВІВТОРОК ПІСЛЯ ПОДАЧІ ЗА УМОВИ, ЯКЩО ТЕКСТ ОГОЛОШЕННЯ ВІДПОВІДАЄ ТИМ ЖЕ УМОВАМ ТА НЕ СУПЕРЕЧИТЬ ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ УКРАЇНИ, А ТАКОЖ Є ПРАВИЛЬНО СФОРМОВАНЕ, ДОСТУПНЕ ДЛЯ ІНШОГО ЧИТАЧА, У НЬОМУ ВІДСУТНІЙ АМОРАЛЬНИЙ ЗМІСТ. НЕ РОЗМІЩАЮТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ЗАВІДОМО НЕ ПРАВДИВІ АБО БЕЗ ЧІТКОЇ ІНФОРМАЦІЇ - НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЧИ ПОДАВАЧ ОГОЛОШЕННЯ РОЗМІСТИВ ЙОГО БЕЗКОШТОВНО, ЧИ ОПЛАТИВ ЯК ЗА ВИДІЛЕНЕ.Тетяна (Київ)

від: 2009-02-23 14:11:24

e-mail: 7677721@ukr.net  

Доброго Вам дня. Я відправила Вам повідомлення безкоштовне, але хотіла би розмістити його виділеним на головній сторінці.Як мені дізнатися скільки це буде коштувати.
Дякую за відповідь.
З повагою, Тетяна.

администратор: -Все залежить від оператора мобільного звязку, яким Ви користуєтеся. В середньому вартість коливається від 0,90 до 2,50 $. Київстар дешевше, білайн дорожче. Оголошення зявиться на головній сторінці (якщо зміст не суперечить умовам оголошень) на другий вівторок. Дякую за увагу.Женя (Любешов)

від: 2009-02-20 12:41:37

e-mail: BPZ31@mail.ru  

Неможна написати оголошення! Хоч вибираєш,що звичайне,безкоштовне!Але в кінці коли натискаєш "Надіслати повідомлення" то пише щоб відправив смс з даними на якийсь номер!Як подати безкоштовне оголошення!!!

администратор: - Шановний читачу! Після того, як Ви вибрали подати оголошення - дане оголошення вже попало в заявки, якщо воно відповідає умовам розміщення - то буде розміщене на сайті в період від 3 до 10 днів. Далі Вам пропонується подати платне оголошення, тобто виділене. Якщо Ви бажаєте - то можете оплачувати, якщо ні - то читайте далі портал. Успіхів!
Страницы :  [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] [9]
Газета и Доска объявлений | Гостевая книга | ст. 3  
 
Vip - объявления Vip - объявления

 


Опрос

Нужно ли к объявлениям 1-3 фото ( не бесплатно ) ?
Так
Нет

 

Партнеры ПартнерыРазведение поросят при усадьбе - прибыльное дело.

Опрос  
 
Разработка и супровождення InTeGeR
Copyright 2006-2019
0.035
Rambler's Top100 Рейтинг Досок Объявлений Каталог предприятий Украины