Навігація Навігація
° Головна сторінка
° Оголошення
° Додати оголошення
° Пошук по словам

° Інформації
° Гостьова книга
° Каталог посилань
°Контакти
° Реклама на сайті
° Правила

° Недвижимость Украины
°Cок Алоэ
Додати оголошення   Оголошення

Огляд Огляд

Опитування  

Партнери ПартнериОпитування  

 
Газета та Дошка оголошень | Гостьова книга | ст. 4 Головна сторінка / / Гостьова книга


Сторінки: [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] [9]
Написати повідомлення  СБУ (Львів)

від: 2009-02-13 12:20:17

e-mail: accylina@mail.ru  

Люди добрі попереджайте про те щоб переглянути контактну інформацію потрібно заплатити 20грн.. І зніміть назву бо це не БЕЗКОШТОВНА дошка оголошень.

адміністратор: -Дошка оголошень є БЕЗКОШТОВНОЮ - так як розміщення оголошень є безкоштовним (крім виділених). Перед подачею оголошення подавач оголошення підтверджує факт ознайомлення ним умовами подачі оголошень.
Щодо перегляду оголошень - перегляд оголошень, які не входять в рубрики "Авто-, мото-, вело- техніка" та "Нерухомість", є безкоштовним. Оголошення з рубрик "Авто-, мото-, вело- техніка", "Нерухомість" становлять лише меншу половину всіх оголошень, розміщених на інтернет-порталі. Під час оплати за перегляд контактної інформації в цих рубриках, вартість послуги може коливатися в залежності від оператора мобільного зв'язку - в основному це вартість від 0,5 до 2 доларів США (еквівалент в гривні). Враховуючи велику прибутковість від такої інформації та необхідність підтримки інтернет-порталу адміністрація бере СИМВОЛІЧНУ оплату за свої послуги В ДОБРОВІЛЬНОМУ ПОРЯДКУ. Адміністрація порталу не відповідає за курс національної валюти щодо інших валют.
Редакція врахувала недолік щодо знецінення вартості національної грошової одиниці та відсутність інформації щодо вартості послуги, тому під час здійснення оплати читачу в найближчий час буде розміщене посилання на оператора, через який здійснюється оплата за послугу.
Щодо пропозиції зміни назви - це неможливо у зв'язку з тим, що дошка є безкоштовною, а оплата береться тільки там, де читач може отримати дуже великі прибутки від даної інформації.
Дякуємо за увагу до нашого порталу та запрошуємо до співпраці.vit (ів-франківськ)

від: 2009-02-01 12:34:38

e-mail: vtaliy2912@yahoo.com  

чого ж ви обманюєте що можна безкоштовно подати оголошення????
....і вимагаєте вибрати спосіб оплати

адміністратор: -Шановні читачі ! Ще раз дуже всіх вас прошу - переглядайте докладно умови розміщення оголошень ! Розміщення всіх оголошень є безкоштовним. Ми пропонуємо вам лише після розміщення безкоштовного оплатити за розміщення виділеного оголошення. Але це відбувається лише за вашою згодою. Оголошення в будь-якому випадку буде розміщене на порталі, якщо його зміст не суперечить умовам розміщення оголошень.Андрій (Коломия)

від: 2009-01-19 23:24:03

e-mail: dantist-tomas@mail.ru  

Дуже не задоволений оголошенням номер 12039.
Продам зуботехнічні облаштування. тел 80638482633.
Шарлатани страшні, договорився по телефону за одну ціну, проіхав з Ів-Франківська 350км, а мені заявили в два рази дорощу. Вернувся додому з порожніми руками.

адміністратор: -Як написано в умовах розміщення оголошень та користування порталом : "Адміністрація не несе відповідальності за зміст оголошення". Дуже дякуємо Вам за це повідомлення - але це не доказ того, що дійсно вийшла така ситуація.
Сторінки :  [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] [9]
Газета та Дошка оголошень | Гостьова книга | ст. 4  
 
Vip - оголошення Vip - оголошення

 


Опитування

Чи потрібно до оголошень 1-3 фото ( не безкоштовно ) ?
Так
Ні

 

Партнери ПартнериРазведение поросят при усадьбе - прибыльное дело.

Опитування  
 
Розробка та супровождення InTeGeR
Copyright 2006-2019
0.019
Rambler's Top100 Рейтинг Досок Объявлений Каталог предприятий Украины