Навігація Навігація
° Головна сторінка
° Оголошення
° Додати оголошення
° Пошук по словам

° Інформації
° Гостьова книга
° Каталог посилань
°Контакти
° Реклама на сайті
° Правила

° Недвижимость Украины
°Cок Алоэ
Додати оголошення   Оголошення

Огляд Огляд

Опитування  

Партнери ПартнериОпитування  

 
Газета та Дошка оголошень | Гостьова книга | ст. 5 Головна сторінка / / Гостьова книга


Сторінки: [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9]
Написати повідомлення  Юра 

від: 2008-08-18 23:26:01

e-mail: yako79@mail.ru  

Два рази давав оголошеня на вашому сайті про продаж станків,їх так і не виклали,в чому справа?Може в тому що оголошення були російською мовою?

адміністратор: -Не суть в мові. По перше, багато оголошень друкуються у верхньому регістрі. Такі я стараюсь видаляти відразу. По-друге,посилання на інтернет-потали також не бажані. Ну і по-третє, оголошення розміщаються в інтернет-порталі таким чином : якщо вони були подані до вівторка, то на наступний вівторок, якщо після вівторка, то аж на другий вівторок. Дякую за увагу.Ігор (Червоноград)

від: 2008-05-30 04:44:46

Побачив оголошення про вашу газету в "Бужанах". Назва сподобалась і відповідно виникли сподівання знайти шось на рідних теренах. Сподіватися не гріх. Мабуть добре, що ви допомогли десятку людей придбати приміром дачу, автомобіль чи лижі десь в Москві, Києві, Дніпропетровську... Але мені чомусь здається, що не одна сотня наших шановних земляків не захотіла вивчати географію і покинула ваш гостинний портал не переглянувши навіть десятка сторінок. Інтернет безмежний, інформації гори і десь за тими горами продаються приміщення під склади... Десятки тисяч со?

адміністратор: Редакція газети та адміністрація порталу дуже вдячна Вам, шановний читачу за те, що Ви звернули увагу на наш інтернет-портал. Знаємо, він не ідеальний, тим більше, смаки та уподобання в різних людей різні. Щодо наповненості, то ми постійно працюємо та стараємося вдосконалювати не тільки наповненість, але й зручність щодо подачі оголошень. Щодо географії - нові знання завжди стануть у нагоді. І ще одне - ніхто нікого не заставляє щось переглядати чи купувати. Якщо у вас є конкретні пропозиції щодо порталу чи газети - будь-ласка, кажіть, критика корисна для справи. А якщо Ви просто вирішили покричати - то Вам тоді потрібно або на телебачення, або в партію. Ми не працюємо, щоб назва сподобалось!Володимир (Івано-Франківськ)

від: 2008-04-10 19:54:01

e-mail: UsualMan@ukr.net  

Як дізнатися детальну інформацію з приводу оголошення(в тому числі номер телефону)

адміністратор: - Читайте уважно правила. Контактна інформація щодо нерухомості чи авто-, мототехніки - платна (для перегляду - слідуєте інструкціям).

Webmaster: Я спробую більш розширено дати відповідь на Ваше запитання.
Одже якщо Вас зацікавило оголошення і в нього закрита контактна інформація, то Ви можете дуже просто відкрити контакти цього оголошення і не тільки його, а заразу у всіх оголошеннях, для цього Ви клікаете на посилання внизу оголошення "Переглянути контактну інформацію", перед Вами відкриється форма, на ній вибираете "Отримати ключ" і далі по порядку вибираете ваші дані, після того як надіслали SMS з вашого мобільного телефону, у відповідь Вам надійде ключ, цей ключ вносити у форму і нажимаете кнопку "Відправити", після цього вікно закриється, тоді вам необхідно нажати кнопку F5 на клавіатурі тобто оновити сторінку з оголошеннями і перед Вами відкриються контактна інформація.
Якщо щось буде не получатися пишіть!

На даний час ми приймаєм SMS тільки Українських та Російських мобільних операторів, но найближчим часом буте підключено ще і європейські оператори, про це буде додатковго повідомлено.
Сторінки :  [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9]
Газета та Дошка оголошень | Гостьова книга | ст. 5  
 
Vip - оголошення Vip - оголошення

 


Опитування

Чи потрібно до оголошень 1-3 фото ( не безкоштовно ) ?
Так
Ні

 

Партнери ПартнериРазведение поросят при усадьбе - прибыльное дело.

Опитування  
 
Розробка та супровождення InTeGeR
Copyright 2006-2019
0.313
Rambler's Top100 Рейтинг Досок Объявлений Каталог предприятий Украины