Навігація Навігація
° Головна сторінка
° Оголошення
° Додати оголошення
° Пошук по словам

° Інформації
° Гостьова книга
° Каталог посилань
°Контакти
° Реклама на сайті
° Правила

° Недвижимость Украины
°Cок Алоэ
Додати оголошення   Оголошення

Огляд Огляд

Опитування  

Партнери ПартнериОпитування  

 
Газета та Дошка оголошень | Гостьова книга | ст. 6 Головна сторінка / / Гостьова книга


Сторінки: [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]
Написати повідомлення  Вячеслав (Закарпаття)

від: 2008-02-19 00:44:12

e-mail: adm.k-i@rambler.ru  

Почитав про Вас лікбез і не втримався. Сам починав як Ви. Рекомендую пошукати в Інтернеті типографію Інтерекспресдрук. Ціни у них привабливі. Навіть самий дешевий прінтер буде дуже дорогим. Мій сайт: *ealt.***

адміністратор: Відправте по можливості примірник Вашої газети за адресою - відправлю на мейл, оплачу за відправку та за примірник. По такій якості друку, яка є на даний момент в мене, ніхто газету дешево не надрукує. А які досягнення у Вашої газети : тираж, від коли друкується, коло читачів, скільки примірників продається? Бо по інтернет-порталі не скажеш... Шей тим більше на системі Укоз. Без реклами - тре платити, не простіше готовий портал... До речі з ким спілкуюсь. Ви самі з Сокаля?
Редактор Гавришко Андрій.

Webmaster:)) Дуже вдячні за пораду, для Вас теж є порада заберть на свому сайті оту рекламну стрічку зверху, її забрати дуже дешево на безкоштовному хостінгу від Укоз.Цікавий 

від: 2008-02-11 21:53:35

Що ж це за гезета? Це кілька оголошень,роздрукованих на прінтері на листочку формату А4? Це що-шкільна газета? Не ганьбіть себе, хлопці.Не ганьбіть славне місто Сокаль.Не використовуйте таких назв.Або робіть на рівні.Та і хвалебні повідомлення на гостьову самі собі не пишіть.А то якось не то...

адміністратор: 

 • "Що ж це за гезета?" - Газета безкоштовних оголошень Сокальського району.

 • "Це кілька оголошень" - Кількість оголошень, надрукованих в газеті - близько 300, на інтернет-сторінці - Ви можете самі побачити.

 • "Роздрукованих на прінтері на листочку формату А4?" - так, правильно Ви підмітили на принтері краща якість друку, та і набагато дешевше ніж в друкарні, можливо у Вас є принтер більшого формату і Ви не проти, щоб ми ним скористалися, ми будем дуже вдячні.

 • "Це що-шкільна газета?" - Свідоцтво : серія ЛВ № 763/16 від 03.07.2006 видане відділом юстиції у Львівській області.

 • "Не ганьбіть себе, хлопці." - якщо Ви готові допомогти та вказати що ми робимо не так, то ми можемо зустрітися з Вами і обговорити деталі, а так це просто балачки.

 • "Не ганьбіть славне місто Сокаль." - А що Ви зробили для Сокаля? На майбутнє, якщо ви захочете написати про про свої досягнення то вам сюди http://sokal.lviv.ua/- Сокаль повинен знати своїх героїв, нагадую наш сайт для оголошень.

 • "Не використовуйте таких назв." - якщо у Вас є хороша назва, проте Ви не знаєте що з нею зробити, ми спробуємо Вам допомогти.

 • "Або робіть на рівні." - рівні, хм.. , на чийому рівні, хто встановлює рівні, у нас свій рівень і ми не працюємо за шаблоном, покажіть свій рівень ..., а...., Ви його вже показали!?

 • "Та і хвалебні повідомлення на гостьову самі собі не пишіть." - змушений розчарувати, жодного повідомлення в гостьовій книзі ми не писали. • Webmaster: Я мав бажання потерти це повідомлення, але редактор сказав, що він напише відповідь. Моя думка проста: "Не потрібно витрачати час на безпідставні звинувачення в поганій роботі. Наприклад, Ви впевнені що Ви робите все вірно? Якщо б це було так - Ви б не гасали по гостьових і не кричали б безпідставно "ганьба" ;))))"
  PS.
  Після аналізу вашої активності на сайті стало зрозуміло, що Ви відвідали та перечитали гостьову книгу, написали відгук, тобто наш пріоритетний напрямок Вам не цікавий. Вам хочеться гучних заяв, дуже просимо спробуйте написати статтю на 1000 символів без пробілу і якщо вона зацікавить редактора сайту - з задоволенням познайомимо читачів з її вмістом. Успіхів !.  Василь (м. Сокаль)

  від: 2008-01-12 14:29:23

  Дуже дякую за вашу газету, вона допомогла мені придбати нормальну машину! З вами можна якось зустрітись? п. Василь

  адміністратор: Телефон та мейл вказані у вкладці "Контакти".
  Сторінки :  [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]
  Газета та Дошка оголошень | Гостьова книга | ст. 6  
   
  Vip - оголошення Vip - оголошення

   


  Опитування

  Чи потрібно до оголошень 1-3 фото ( не безкоштовно ) ?
  Так
  Ні

   

  Партнери Партнери  Разведение поросят при усадьбе - прибыльное дело.

  Опитування  
   
  Розробка та супровождення InTeGeR
  Copyright 2006-2019
  0.007
  Rambler's Top100 Рейтинг Досок Объявлений Каталог предприятий Украины